Pierwsze kompleksowe szkolenie                  e-commerce

Stworzyliśmy pierwsze tego typu szkolenie na rynku

Jesteśmy praktykami

Nasza codzienność to pomoc firmom w rozwoju e-commerceTworzymy dla naszych klientów nie tylko sklepy, które działają i sprzedają, ale też rozwiązania, które ułatwiają codzienną pracę dzięki automatyzacji wszystkich procesów.

 

Jako agencja internetowi.eu wiemy z jakim wyzwaniem mierzą się wszyscy, którzy prowadzą własne biznesy online. Przez lata praktyki znamy wszystkie aspekty tego biznesu i postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą tworząc szkolenie e-commerce. Szkolenie jest inne niż wszystkie, ponieważ zostało stworzone przez praktyków. My nie tylko pomagamy firmom w rozwoju e-commerce, ale sami prowadzimy własne sklepy internetowe i hurtownię wielobranżową dla sklepów online.

 

Tworząc kompleksowe szkolenie e-commerce postawiliśmy na wszystkie aspekty prowadzenia własnego sklepu internetowego - od stworzenia sklepu od podstaw, naukę sprzedaży, promocję, obsługę klienta, kurierów, zwrotów, reklamacji, ale też sprzedaży na allegro i innych marketplace.

Mało tego na szkoleniu nauczymy jak zautomatyzować wszystkie procesy związane z pełną obsługą e-commerce w firmie, jak i naukę pozycjonowania i prawidłową obsługę i prowadzenie social mediów

Dla managerów e-commerce

Szkolenie jest idealne dla przyszłych i obecnych managerów e-commerce. Kompleksowa informacja, którą przekażemy da wszechstronną wiedzę i umiejętności, a także pozwoli nabrać doświadczenia w tym obszernym temacie. 

Dla przedsiębiorców

Wiedza, która przekażemy pozwoli nie tylko zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy w firmie, samo wykonanie sklepu internetowego, potem prawidłowa obsługa, reklamy, zwiększanie sprzedaży, a kończąc na pozycjonowaniu to jest wiedza warta dziesiątki, jak nie setki tysięcy złotych. Razem z nami zbudujesz mocny i stabilny kanał sprzedaży internetowej