Social Media Marketing

Efektywna strategia prowadzenia Twoich social mediów to widoczny wzrost zainteresowania Twoim biznesem. Nawiąż kontakt z potencjalnymi klientami już teraz.

Serwisy umożliwiające szybką wymianę informacji, gromadzące użytkowników o podobnych zainteresowaniach, poglądach, spojrzeniu na wiele aspektów życia. Czy jest to możliwe? Czy istnieją narzędzia, aby wzbudzić w innych sferach internetu zainteresowanie Twoją stroną, biznesem - tym czym chcesz się podzielić ze światem? Oczywiście, że TAK.

INTERNETOWI.eu wiedzą dokładnie jak to zrobić. Korzystanie z bogactw serwisów społecznościowych takich jak Facebook, YouTube, Instagram lub Twitter pozwala na zwiększenie zasięgów do potężnej grupy ludzi, trafia globalnie na nowe obszary, zdecydowanie otwiera kolejne możliwości tworzenia własnych profili, list znajomych oraz potencjalnych Klientów. Generowanie liczb odwiedzin na blogu daje kolejne możliwości przychodu. Skupiamy się na cechach i możliwościach jakie dają użytkownikowi media społecznościowe: tworzymy indywidualne konto zawierające opis, zdjęcie, informacje dotyczące strony, zagadnień na niej zawartych, dajemy możliwość publikacji treści  w formie tekstowej, multimedialnej, w tym zdjęcia, filmy, reklamy, czy prowadzenie na żywo relacji wideo, wchodzenie w interakcję  z użytkownikami (komentowanie, udostępnianie, reagowanie na zdarzenia) subskrybowanie konta, profilu, co zwiększa zaufanie do treści zawartych na stronie. Łączymy ludzi, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań, wzbudzamy emocje, radość i uśmiech co daje wymierne korzyści w budowaniu marki osobistej, pozycji  w internecie, tworzymy potrzebę przynależności. Otwartość na innowacje to domena INTERNETOWI.EU

Analiza marki

Przeanalizujemy reputację Twojej firmy w internecie, dowiemy się jak ludzie postrzegają Twoją markę, firmę czy sklep.

Treści w Social Mediach

Przejrzymy umieszczane przez Ciebie treści, określimy jaki typ platformy oraz rodzaj treści przyniesie największe korzyści Twojej firmie.

Zarządzanie i kierowanie

Nasz zespół dzięki swojemu doświadczeniu pokieruje Twoim kontem w mediach społecznościowych. Dobierzemy potrzebne narzędzia i wdrożymy je, aby zbliżyć Cię do klientów.

Tworzenie od podstaw

Stworzymy i dostosujemy dla Ciebie idealny profil na wybranych serwisach. Twoja marka to wysoka jakość oraz estetyka - pokaż ją w internecie.

WZROST RUCHU TO WZROST PRZYCHODU

Opowiedz nam o swoim biznesie

Wejdź razem z nami w internet i pokaż się światu

Nasz zespół pomoże Twojemu biznesowi pokazać się w internecie. Trafimy do Twoich potencjalnych klientów, tworząc odpowiedni branding oraz pokażemy najważniejsze walory Twojej firmy.