Sklepy internetowe

Sklep internetowy ma zarabiać. Pamiętaj. To jego rola. Zbuduj go z głową, w oparciu o potrzebne Ci technologie które nie zawiodą ani Twojego biznesu ani Twojego klienta.

Tworzone przez nas sklepy są szybkie, estetyczne, funkcjonalne, i wyglądają profesjonalnie dla każdej z branż dla której taki sklep tworzymy.

Dla naszych klientów dodatkowym atutem jest jest też to, że są wspierani przez cały proces prowadzenia sklepu. Klientom pokazujemy całym proces od wprowadzenia pierwszych produktów, aż po finalizację sprzedaży i wysyłkę do klienta.

Tworzenie marki oraz graficznej części brandu

Projektowanie graficzne przyjazne dla klienta

Poprawność na wielu urządzeniach

Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą, jaką zdobyliśmy sami prowadząc swoje sklepy internetowe, a więc wiedza jaką przekazujemy wynika z praktyki i doświadczenia w handlu internetowym. Wielu naszych klientów kiedyś zastanawiało się np. sklep internetowy jak zacząć ? My wiemy jak, wiemy jak przyprowadzić klienta do twojego sklepu, wiemy jak wygenerować sprzedaż i stopniowo rozwijać Twój biznes w internecie.

Musisz wiedzieć jako klient, który myśli o swoim sklepie internetowym, że posiadanie swojego sklepu internetowego tym bardziej jeśli zaczynasz od zera i budujesz swoja markę, nie zapewni Ci od razu klientów. Będziesz musiał się bardzo dużo nauczyć i poświęcić na to naprawdę mnóstwo swojego czasu, ale jest to normalne, gdy zaczynasz coś nowego.

Inna sytuacja jest, gdy mamy już działający biznes i chcemy handel przekierować na nowy kanał dystrybucji jakim jest internet. Tak czy inaczej posiadanie własnego sklepu internetowego może Ci przynieść bardzo duże zarobki o ile tworząc sklep internetowy wybierzesz firmę, która naprawdę zna się na tej branży i oprócz zbudowania ładnego i funkcjonalnego sklepu, da Ci ten całkowite wsparcie, wiedzę i doświadczenie, które pomoże Tobie szybko nabrać wiatru w żagle.

Mamy rozwiązania dla większości branż, które chcą zbudować nowy kanał sprzedaży jakim jest internet. 

Z nami masz pewność, że dokładnie przeanalizujemy Twoją branżę i przedstawimy rozwiązania, które w sposób optymalny zaczną rozwijać Twój sklep internetowy.

My wiemy jak wygląda rynek i jak ważne jest wsparcie klienta po stworzeniu sklepu – z nami masz pewność, że przeprowadzimy Cię od A do Z przez wszystkie tajniki branży e-commerce i prowadzenia własnego sklepu internetowego.

Tworzymy dla naszych klientów profesjonalne sklepy internetowe, ale też pomagamy generować w nich sprzedaż.

Do naszych usług możemy dodać :

Zatowarowanie sklepu internetowego / dropshipping - jeśli już handlujesz stacjonarnie swoim towarem to dodanie nowego kanału sprzedaży jakim jest internet, będzie kwestią dobrego zaplanowania całej sprzedaży.  Tutaj możesz liczyć na naszą praktyczną wiedzę, gdyż sami prowadzimy swoje sklepy internetowe, jak i na co dzień pomagamy firmą w rozwoju ich sprzedaży przez internet. Jeśli nie masz pomysłu jakim towarem handlować w Twoim sklepie - dobrym rozwiązaniem będzie dropshipping - będziesz mógł mieć sklep internetowy pełny towaru, fizycznie nie mając go na  stanie magazynowym. W tym modelu biznesowym kupujesz towar u dostawcy, który się już sprzedał, a dostawca wyśle go bezpośrednio do Twojego klienta.

Automatyzacja e-commerce - dla naszych klientów planujemy i uruchamiamy automatyzacje procesów od pełnej kontroli nad zamówieniami, reklamacjami, zwrotami, po automatyczne wystawianie etykiet dla kurierów, wysyłkę automatycznych maili z powiadomieniami o statusie przesyłki do klientów, po automatyczne wystawienie faktur i wiele więcej...

 

Obsługa klienta i zamówień - na co dzień prowadzimy swoje biznesy online i doskonale wiemy jak rodzić sobie z "trudnym klientem" ale też jak powodować pozytywne reakcje zakupowe, które bezpośrednio będą wpływać na bardzo dobre opinie o Twoim sklepie internetowym. 

Promowanie sklepu internetowego - zajmujemy się profesjonalnymi kampaniami sprzedażowymi jak i pozycjonowanie sklepów internetowych. Z nami masz pewność, że twój budżet przeznaczony na rozwój twojego e-commerce będzie efektywnie spożytkowany. Raportujemy naszym klientom działania i kierunki rozwoju. Efektem naszych prac jest zwiększenie ruchu na sklepie lub sprzedaż danego asortymentu, co bezpośrednio przekłada się na zyski w Twojej firmie

 

Prawidłowe tworzenie produktów, opisów i zdjęć - w handlu internetowym nie mamy bezpośredniej kooperacji z klientem, nie możemy mu bezpośrednio doradzić lub bezpośrednio wpłynąć na jego decyzje zakupowe podczas zwykłej rozmowy handlowej. Dlatego w handlu internetowym kluczowe jest prawidłowe tworzenie zdjęć produktów, tytułów jak i samych opisów - wszystko musi ze sobą współgrać, prowadząc naszego klienta do zakupu. 

Obsługa i sprzedaż na marketplace takich jak Allegro, Ceneo, Erli - marketplace w dzisiejszych czasach generują olbrzymi ruch, skupiają miliony klientów, którzy codziennie kupują od właścicieli sklepów takich jak Twój - doskonale wiemy jak na nich skutecznie sprzedawać. Nie pozwól, aby dodatkowy kanał sprzedaży stał nie za gospodarowany w Twoim biznesie online. 

Znamy się na handlu przez internet, gdyż jesteśmy praktykami, którzy prowadzą swoje biznesy online - wiemy, że nasza wiedza bezpośrednio wpłynie na pozytywny rozwój Twojej firmy i zwiększenie zysków.

Mamy ogromne doświadczenie w sprzedaży internetowej

Dzielimy się naszym doświadczeniem

Nie boimy się tego powiedzieć - wiemy wszystko o sprzedaży w internecie

Znamy techniki, możliwości i wiemy co zrobić, abyś Twój sklep sprzedawał. Sklepy internetowe i cały e-commerce to nasz konik.