Pozycjonowanie stron internetowych

SEO – czyli jak skutecznie pozycjonować strony internetowe ?

My internetowi wiemy, że samo posiadanie strony internetowej nic nie wniesie do Twojego biznesu, jeśli Twoja witryna nie pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania przeglądarek.

Pozycja Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma kluczowe znaczenie na ilość klientów jakich zdobędziesz w najpopularniejszym ogólnie dostępnym kanale informacji jakim jest internet.

Audyt SEO

Sprawdzimy Twoja stronę internetową pod kątem widoczności w internecie. Sprawdzimy stronę w aspekcie technicznym, słów kluczowych, treści i możliwości rozwinięcia braków.

Słowa kluczowe 

keyword research, czyli odpowiedni dobór fraz kluczowych dobrze opisujących Twoją ofertę – jest to główny warunek do dalszych efektywnych działań na stronie internetowej

Gotowe rozwiązania

Przedstawimy Ci zakres prac i możliwych rozwiązań. Wszystko transparentne, skrojone na miarę opisane w sposób przejrzysty i łatwy. Ustalmy razem strategię i przyjmijmy klientów.
My internetowi wiemy jak skutecznie pozycjonować strony internetowe. Musisz wiedzieć, że samo pozycjonowanie stron internetowych to proces długotrwały i żmudny, wymagający bardzo dużego nakładu pracy, wiedzy w tej kwestii jak i szeroko rozumianej optymalizacji Twojej strony.
Jak widać pozycjonowanie stron internetowych to jest długotrwały proces i na widoczne efekty będzie trzeba poczekać, wymaga to wszechstronnej wiedzy w tym temacie jak i wykonywaniu szeregu prac na stronie, które bezpośrednio przyczynią się na pozycję Twojej witryny.

Optymalizacja

Optymalizacja strony rozpoczyna się od priorytetowych aspektów technicznych. Zaczynamy od podstaw, które tworzą całość. Zoptymalizujemy treści Twojego serwisu pod najbardziej potrzebne frazy dla budowania zasięgu. Zdobędziemy za Ciebie wartościowe linki i uzyskamy wysoką pozycję Twojego sklepu, strony.

Monitorowanie wzrostów

Będziemy na bieżąco monitorować i informować Cię o wynikach jakie osiągamy. Wszelkie wartości będą mierzalne za pomocą Google Analytics czy również Google Search Console. Dzięki takim rozwiązaniom zapewnimy Ci odpowiednie wzrosty, potwierdzone nie tylko widocznym efektem ale i statystyką.

A więc czy warto pozycjonować stronę internetową?

Zdecydowanie tak ! W dzisiejszych czasach gdzie posiadanie strony internetowej stało się właściwie standardem, a cała nasza uwaga skierowana jest w telefony, gdzie wszyscy serfują po stronach internetowych wyszukując dla siebie przydatne informacje. Posiadanie strony już nie wystarcza, aby ktokolwiek dotarł na naszą stronę, musi ona być wysoko w rankingach wyszukiwania.


Trochę statystyk :

Badania dowodzą, że ponad 30 % użytkowników klika w pierwszą pozycję w wynikach wyszukiwania, w drugą pozycję około 20 % użytkowników, w 3 – już jest to około 6%. Do 10 pozycji dociera już tylko około 3 % użytkowników
Widoczność twojej witryny, na pierwszej stronie Google bezpośrednio przekłada się na rozpoznawalność marki, a co za tym idzie, na ilość klientów, którzy docelowo odwiedzą Twoją stronę internetową.

  • Dla nas najważniejszy jest klient i jego oczekiwania
  • Posiadamy doświadczenie i możemy się pochwalić efektami naszej pracy
  • Dobierzemy słowa kluczowe najbardziej dopasowane do profilu Twojej działalności
  • Systematyczne raportowanie wyników
  • Dedykowany indywidualny specjalista
  • Jako dobra agencja SEO nie możemy zagwarantować Tobie konkretnej pozycji w Google, ale wiedz, że dzięki naszym działaniom będziesz zadowolony z ruchu jaki pojawi się na Twojej witrynie.

Pokaż się wszystkim

Widzimy się w internecie?

Twój sklep, Twoja strona ma potencjał.