Agencja internetowa z pomysłem

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem, który zyskaliśmy w branżach internetowych jak i podejmując współpracę z innymi firmami.

Jesteśmy skuteczni i właśnie to chcemy Ci zaproponować. Wiemy jak dopasować optymalne rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Social Media Marketing

Dążymy do relacji w których przejrzystość będzie na pierwszym miejscu. Razem zbudujemy coś więcej niż dostępne u nas usługi - zbudujemy zaufanie i pokażemy Ci naszą uczciwość.

Stacjonarnie urzędujemy w Pile, niedużym mieście w Wielkopolsce. Biuro, które prowadzimy w centrum naszego miasta pozwala nam być bliżej ludzi.

Jesteśmy bardzo otwarci, nie chcemy za wszelką cenę zmusić Cię do skorzystania z naszych usług - porozmawiajmy o nich, przedyskutujmy.

Posłuchaj naszych rad, propozycji. 

Specjalizujemy się w internetowych rozwiązaniach budujących sprzedaż, jak i tych które są tylko Twoją wizytówką.

Naszym konikiem jest rynek e-commerce. Czujemy ogromną satysfakcję, gdy sklep internetowy kolejnego klienta znajduje swoje miejsca na najwyższych miejscach w Google, a co najważniejsze - realnie zarabia.

Pracuje jako Administrator sprzedaży internetowej, gdzie zarządza zespołem sprzedaży internetowej oraz rozwija się w Agencji Internetowi.eu, gdzie tworzy, pozycjonuje i wprowadza firmy w internet.

Od kilku lat związany z rynkiem e-commerce, wdrożył wiele sklepów do świata internetu.

Z powodzeniem wprowadził sprzedaż w wielu firmach, które sprzedają produkty z wielu dziedzin.

Na co dzień Interesuje się i rozwija w automatyzacji działań w sklepach internetowych oraz szeroko rozumianego e-commerce.

Prowadzi agencję interaktywną Internetowi.eu, gdzie na co dzień tworzy profesjonalne sklepy i witryny internetowe.
Mocno związany z branżą e-commerce, pomaga firmom wejść w świat online, łącznie ze sprzedażą ich produktów w internecie.

Współtwórca BigStore24.eu – hurtownia wielobranżowa dla sklepów internetowych sprzedających w modelu dropshipping.
Współtwórca HurtoweZakupy.com – hurtownia wielobranżowa

Praktyk i przedsiębiorca, od początku swojej kariery mocno związany z szeroko rozumianym handlem, gdzie nauczył się tworzenia strategii i rozwiązań w biznesie usprawniających pracę oraz zarządzania zespołem sprzedażowym.

Ciągle rozwija swoją wiedzę i zainteresowania w obszarze e-commerce podczas licznych szkoleń i konferencji.

NASZA WIZJA

Chcemy pokazać Ci poprawny wizerunek w internecie.

Szanujemy Twój czas i pieniądze.

Przedstawiamy Ci kilku z naszych klientów

To tylko niewielka część naszych klientów. Budowanie umów w dużych firmach oraz korporacjach bardzo często odbywa się na zasadach zachowania poufności. 

Dążymy do relacji w których przejrzystość będzie na pierwszym miejscu. Razem zbudujemy coś więcej niż dostępne u nas usługi - zbudujemy zaufanie i pokażemy Ci naszą uczciwość.