Stawiamy na bezpieczeństwo danych Twoich klientów

Sprawmy razem, aby Twoi klienci czuli się bezpieczni

Kompletna analiza przedsiębiorstwa

Kompletna analiza bezpieczeństwa danych osobowych na Twojej witrynie składa się z wielu etapów. W wyspecjalizowanym gronie przedyskutujemy spełnienie najnowszych wymogów ochrony danych "RODO". 

Czy wiesz jakie informacje możesz zbierać, powinieneś, a których Ci nie wolno? My RODO się nie boimy. Wiemy jak powinno wyglądać odpowiednie i profesjonalne podejście do kwestii Ochrony Danych. Pamiętaj, to są dane Twoich klientów - dlatego daj Im poczucie bezpieczeństwa, tym bardziej w czasach internetu i narażenia na niebezpieczeństwo z wielu stron. 

Pracujemy wielowątkowo, tworząc dla Ciebie analizę i propozycje działań, które wprowadzą lub wzmocnią pozycję bezpieczeństwa na Twojej witrynie. Uniknijmy nieprzyjemnych sytuacji wycieku danych, utraty zaufania przez klientów i potencjalnych klientów i uniknijmy kar finansowych, które mogą na Ciebie zostać nałożone. Niech Twój klient wie, że jest w dobrych rękach.

Kompleksowa analiza

Docelowe sprawdzenie wielu aspektów. Od dostępnych dokumentów typu regulamin czy polityka prywatności danych, aż po aspekty technicznie Twojej witryny, sklepu.

Optymalizacja rozwiązań

Optymalizacja rozwiązań pozwala na wprowadzenie potrzebnych dla Ciebie działań. Najpierw zaczniemy od sprawdzenia co już posiadasz, dopiero później urozmaicimy to naszymi, sprawdzonymi rozwiązaniami.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo, to ważna dla Twoich klientów wartość