Audyt bezpieczeństwa strony internetowej

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zabezpieczenie strony internetowej i jakie skutki może przynieść włamanie i przejęcie strony dla osoby, która prowadzi np. swój sklep internetowy. Dochodzi wtedy do przejęcia zasobów, a wraz z nimi wpadają w nie powołane ręce dane, które są uznawane powszechnie za drażliwe.

Wiedziałeś zę średnio co około 10 sekund jakaś strona na świece pada ofiarą ataków hackerskich?

Jeśli posiadasz już swoją stronę internetową to nie bagatelizuj kwestii bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych, czy danych płatniczych gromadzonych na Twoich stronach, gdyż bardzo ważnym aspektem jest właśnie analiza / audyt bezpieczeństwa strony, które krótko mówiąc polega na sprawdzeniu czy istnieją luki bezpieczeństwa, wady lub błędy w kodzie stronie oraz oprogramowaniu serwera.

Wiele osób sobie nie zdaje sobie nawet sprawy, że nie ma oprogramowania bez wad i firmy, które tworzą aplikacje, czy strony w większości przypadków nie testują swojego oprogramowania pod kątem bezpieczeństwa.

Effective Copyrighting

Istnieją gotowe narzędzia, które niedużym kosztem zdecydowanie pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo Twojej strony internetowej, sklepu internetowego, czy bardzo ważnego w firmie systemu CRM.

My internetowi wiemy jak zadbać o kwestię bezpieczeństwa twojej witryny i jak przeprowadzić jej skuteczną analizę.